Overslaan en naar de inhoud gaan

2019

Anna Woltz – Haaientanden (Kinderboekenweekgeschenk 2019)

Atlanta van elf heeft een waanzinnig plan: ze wil in 24 uur rond het IJsselmeer fietsen. Voor de belangrijkste tocht van haar leven heeft ze twaalf boterhammen nodig, vier bananen, een nachtbeugel en kerstverlichting. Opgeven kan niet, dan gaat alles mis.

Gelezen boeken in september ‘19

We zijn alweer in de herfst van 2019 aangekomen en de maand september zit erop. Een deel van deze maand had ik vakantie en heb ik lekker wat boeken kunnen lezen. In totaal heb ik zestien boeken gelezen (of voorgelezen ;-)).

Kim
Gelezen boeken in augustus ‘19

De maand augustus zit erop. In deze maand las ik dertien boeken, waaronder het eerste deel uit de Zeven Zussen-reeks. Mijn nieuwsgierigheid is zeker gewekt naar de andere delen. Het tweede deel staat inmiddels op mijn e-reader en hoop ik in september te gaan lezen. Hebben jullie deze boeken eigenlijk al gelezen?

Kim